Главная страница » Магазин » 8009693899 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 90m³/h, 3W, 240mA Max, 92.5 x 92.5 x 25mm () Hirschmann
8009693899 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 90m³/h, 3W, 240mA Max, 92.5 x 92.5 x 25mm () Hirschmann
6790,00 ₽
Артикул:
8009693899
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
RS PRO Brushless High-Performance Ball Bearing Axial Fan Brought to you by RS PRO, this high-performance ball bearing axial fan offers a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 85 |
| Air Flow | 90m³/h |
| Noise Level | 35dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92.5×95.2 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 92.5mm |
| Power consumption | 3W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 5400 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 240mA |
| Fan Speed | 2900rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
