Главная страница » Магазин » 8009693900 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 141m³/h, 4W, 330mA Max, 120 x 120 x 25mm Hirschmann
8009693900 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 141m³/h, 4W, 330mA Max, 120 x 120 x 25mm Hirschmann
9170,00 ₽
Артикул:
8009693900
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
RS PRO Brushless High-Performance Ball Bearing Axial Fan Brought to you by RS PRO, this high-performance ball bearing axial fan offers a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 164 |
| Air Flow | 141m³/h |
| Noise Level | 38dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 4W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 330mA |
| Fan Speed | 2050rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
