Главная страница » Магазин » 8009693901 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 124m³/h, 3W, 240mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009693901 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 124m³/h, 3W, 240mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8290,00 ₽
Артикул:
8009693901
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
RS PRO Brushless High-Performance Ball Bearing Axial Fan Brought to you by RS PRO, this high-performance ball bearing axial fan offers a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 262 |
| Air Flow | 124m³/h |
| Noise Level | 33dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 3W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 7440 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 240mA |
| Fan Speed | 1950rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
