Главная страница » Магазин » 8009693920 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 152m³/h, 4W, 150mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009693920 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 152m³/h, 4W, 150mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
10060,00 ₽
Артикул:
8009693920
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
RS PRO Brushless High-Performance Ball Bearing Axial Fan Brought to you by RS PRO, this high-performance ball bearing axial fan offers a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 290 |
| Air Flow | 152m³/h |
| Noise Level | 35.6dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 4W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 9120 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 150mA |
| Fan Speed | 1975rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
