Главная страница » Магазин » 8009693984 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 203.9m³/h, 6W, 280mA Max, 120 x 120 x 32mm Hirschmann
8009693984 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 203.9m³/h, 6W, 280mA Max, 120 x 120 x 32mm Hirschmann
9210,00 ₽
Артикул:
8009693984
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
This axial fan from RS PRO provides ventilation and keeps instruments cool. Use it in your cabinets and enclosures to protect your components from overheating.
| Вес, г | 226 |
| Air Flow | 203.9m³/h |
| Noise Level | 51dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 32 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 6W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 280mA |
| Fan Speed | 3750rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | Thermistor |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
