Главная страница » Магазин » 8009922927 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 383.9m³/h, 43.2W, 3.6A Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009922927 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 383.9m³/h, 43.2W, 3.6A Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
19720,00 ₽
Артикул:
8009922927
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by RS Pro, this wide range of DC Vane axial fans ensures excellent cooling purposes in high pressure and high static environments.
| Вес, г | 361 |
| Air Flow | 383.9m³/h |
| Noise Level | 65dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 43.2W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 23034 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 3.6A |
| Fan Speed | 5000rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
