Главная страница » Магазин » 8010887585 622/2N-RS0, 620 Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 40m³/h, 2.1W, 1.05A Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
8010887585 622/2N-RS0, 620 Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 40m³/h, 2.1W, 1.05A Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
14240,00 ₽
Артикул:
8010887585
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The ebm-papst high performance compact axial fan range has been adapted for use as casing-mounted fans in personal computers.
| Вес, г | 84 |
| Air Flow | 40m³/h |
| Noise Level | 35dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 2.1W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 1.05A |
| Fan Speed | 6100rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
