Главная страница » Магазин » 8012150471 CFM-A225C-220-350, DC Fans dc axial fan, 120 mm square, 25 mm, 24 V Hirschmann
8012150471 CFM-A225C-220-350, DC Fans dc axial fan, 120 mm square, 25 mm, 24 V Hirschmann
1810,00 ₽
Артикул:
8012150471
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC Centrifugal Blowers with omniCOOL™ System Same Sky DC Centrifugal Blowers with omniCOOL™ System offer frame sizes ranging from 35mm to 93mm with omniCOOL system construction and a rated voltage range from 5VDC, 12VDC, and 24VDC. The DC blowers come standard with auto-restart protection on all models and feature airflows ranging from 0.57CFM up to 21.7CFM. With multiple speed options available to meet a variety of different thermal management needs, these centrifugal blowers from Same Sky are an ideal forced air cooling solution for high back-pressure applications in the industrial and telecommunications industry.
| Потребляемая мощность, Вт | 4.08 |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | Same Sky |
| Factory Pack Quantity | 30 |
| Manufacturer | Same Sky |
| Packaging | Box |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Auto Restart, Polarity Protection |
| Current Type | DC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Type | Axial |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Frame Dimensions — mm | 120 mm L x 120 mm W x 25.4 mm H |
| Pressure Type | 0.1 in H2O |
| Частота вращения,об./мин. | 2000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 63.16 |
| Шум, дБA | 37.8 |
| Life | 40000 Hour |
| Lead Length | 300 mm |
Детали
| Бренд | Same Sky |
|---|
