Главная страница » Магазин » 8012526022 04015SS-24L-AA-00,DC Axial Fan, 24 V, Square, 40 mm, 15 mm, Sleeve Bearing, 5.7 CFM Hirschmann
8012526022 04015SS-24L-AA-00,DC Axial Fan, 24 V, Square, 40 mm, 15 mm, Sleeve Bearing, 5.7 CFM Hirschmann
1700,00 ₽
Артикул:
8012526022
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 40mm L x 40mm H Sleeve 5.7 CFM (0.160m³/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 453.6 |
| Air Flow | 5.7 CFM(0.160m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Features | Auto Restart |
| Noise | 26.0dB |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F(-10 ~ 70°C) |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 15.00mm |
| Static Pressure | 0.16 in H2O(39.8 Pa) |
| Bearing Type | Sleeve |
| Power (Watts) | 600 mW |
| RPM | 6300 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
Детали
| Бренд | NMB Technologies |
|---|
