Главная страница » Магазин » 8014274520 Вентилятор Ebmpapst 8414 N/2HP 80×25 24V 109mA 4pin Hirschmann
8014274520 Вентилятор Ebmpapst 8414 N/2HP 80×25 24V 109mA 4pin Hirschmann
7760,00 ₽
Артикул:
8014274520
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC axial fans are designed to create airflow with a high flow rate and medium pressure. Axial fans have an impeller surrounded by blades which works in a similar way to a propeller.
| Вес, г | 95 |
| Air Flow | 79m³/h |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 4pin |
| Brand | ebm-papst |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Speed Signal, Open Collector Output |
| Airflow | 69 CFM(1.95 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 32 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.8 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 80mm |
| COO | IN |
| Housing Material | Plastic |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| speed | 3100 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Cable length | 2 m |
| Termination Type | Lead Wire |
| Разъём питания, Pin | 4pin |
| Cable Type | PVC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
