Главная страница » Магазин » 8014805620 Вентилятор Ebmpapst DV 6224/2 24V 1540mA 37W круг с 4-мя ушками Hirschmann
8014805620 Вентилятор Ebmpapst DV 6224/2 24V 1540mA 37W круг с 4-мя ушками Hirschmann
30830,00 ₽
Артикул:
8014805620
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Round — 171.5mm Dia Ball 317.8 CFM (8.90mВі/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 820 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | DV6200 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 3pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| Features | Speed Signal, Open Collector Output |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 63.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Tubeaxial |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Lifetime @ Temp. | 180000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Polyamide(PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 167В°F(-20 ~ 75В°C) |
| Size / Dimension | Round-171.5mm Dia |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 1.8 lbs(816.5 g) |
| Width | 50.80mm |
| COO | TW |
| Housing Material | Aluminum |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 5000 |
| Единица измерения | шт |
| Voltage Range | 16 ~ 28VDC |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Family | CD214A-T7.5CA |
| Maximum Clamping Voltage | 230 V |
| Maximum Peak Pulse Current | 0,62 A |
| Maximum Reverse Leakage Current | 200 uA |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
