Главная страница » Магазин » 8015506566 Вентилятор Ebmpapst 4184 NGX 24v 145mA 3.5W 120×38 Клемма () Hirschmann
8015506566 Вентилятор Ebmpapst 4184 NGX 24v 145mA 3.5W 120×38 Клемма () Hirschmann
7420,00 ₽
Артикул:
8015506566
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
ebm-papst DC sleeve bearing fans are an ideal soultion to a wide range of applications, with fibreglass-reinforced plastic and completely integrated electronic commutation.
| Вес, г | 420 |
| Air Flow | 160m³/h |
| Noise Level | 44 dB |
| Series | 4100N |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 3.3 W |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Termination | Terminals |
| Width | 119mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | DieCast Aluminum |
| Maximum Airflow | 94.1CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 3 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 44 db |
| speed | 2800 1/min |
| Type of bearing | sintec slide bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 160 m³/h |
| Производительность,м.куб./мин. | 2.67 |
| Шум, дБA | 44 |
| AC or DC Operation | DC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
