Главная страница » Магазин » 8015521506 OD4020-24MB, DC Axial Fan, 24 V, Square, 40 mm, 20 mm, Ball Bearing, 7.5 CFM Hirschmann
8015521506 OD4020-24MB, DC Axial Fan, 24 V, Square, 40 mm, 20 mm, Ball Bearing, 7.5 CFM Hirschmann
6650,00 ₽
Артикул:
8015521506
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 14V to 26.4V 7.5CFM 30.3dB 40 X 40 X 20mm Middle Speed
| Вес, г | 27 |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 28 dB |
| Special Features | Middle Speed |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 20 |
| Питание | 2pin |
| Product Category | DC Fan |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 1.7W |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -20 to 80 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | DC Fan |
| COO | TW |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 8 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Current Rating | 70mA |
| Air Flow — CFM | 7.5CFM |
| External Depth | 20mm |
| Fan Frame Size | 40mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 30.3dBA |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Product Range | OD4020 Series |
| Rated Speed | 6475rpm |
| Частота вращения,об./мин. | 6900 |
| Производительность,м.куб./мин. | 7.5 |
| Шум, дБA | 33 |
| Automotive | Unknown |
| Part Status | Active |
| PPAP | Unknown |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 65 |
| Maximum Pressure | 0.17inH2O |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -20 |
| Protection | Impedance|Polarity|Auto Restart |
| Shape | Square |
| Size (Metric) (mm) | 40 X 40 X 20 |
| Voltage Rating (V) | 24 |
| Power Rating (W) | 1.7 |
| Nominal Speed (r/min) | 6475 |
| Maximum Airflow (CFM) | 7.5 |
| Noise Level (dB) | 30.3 |
| Bearings | Ball |
| Line Current (A) | 0.05 to 0.07 |
| Operating Input Voltage Range (V) | 14 to 26.4 |
| Supply Voltage VDC | 24V |
Детали
| Бренд | Orion Fans |
|---|
