Вы отложили «8009004470 07525GA-24N-AA-00, Fan Blower, 24 VDC, DC, 75 mm, 25 mm, 9.5 CFM Hirschmann» в свою корзину. Просмотр корзины
Главная страница » Магазин » 8016143347 Вентилятор Ebmpapst 4314L 24v 0,05A 2pin 119×32 Hirschmann
8016143347 Вентилятор Ebmpapst 4314L 24v 0,05A 2pin 119×32 Hirschmann
7880,00 ₽
Артикул:
8016143347
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
An axial fan is a device that creates airflow by using a motor to rotate blades housed within in a square or round frame.
| Вес, г | 220 |
| Air Flow | 95m³/h |
| Noise Level | 30 dB |
| Series | 4300 |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 119×119 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 32 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 1.2 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 119mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 55.9 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| AC or DC Operation | DC |
| Termination Type | Lead Wire |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
