Главная страница » Магазин » 8017301277 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 9LG0924P4S001 24V 2,64W 92×25 () Hirschmann
8017301277 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 9LG0924P4S001 24V 2,64W 92×25 () Hirschmann
9160,00 ₽
Артикул:
8017301277
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Sanyo Denki San Ace long life, low power DC fans are high air flow and are designed to meet the requirements for applications that must operate without maintenance for extended periods.
| Вес, г | 150 |
| Потребляемая мощность, Вт | 2.64 |
| Air Flow | 101m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 37.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 92mm |
| Static Pressure | 0.25 in H2O(62.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Ток,А | 110 |
| Частота вращения,об./мин. | 3850 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1.68 |
| Шум, дБA | 37 |
| Power (Watts) | 2.64 W |
| RPM | 3850 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
