Главная страница » Магазин » 8017301301 Вентилятор Ebmpapst D1G133-AB39-52 48V DC 105W 1780min-1 4pin () Hirschmann
8017301301 Вентилятор Ebmpapst D1G133-AB39-52 48V DC 105W 1780min-1 4pin () Hirschmann
65300,00 ₽
Артикул:
8017301301
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Вес, кг | 3 |
| Noise Level | 62 dB |
| Series | D1G133 |
| Special Features | Analog/PWM Speed Control, Tachometer Output |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Питание | 4pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Centrifugal Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Current Type | DC |
| Depth | 171 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP42 |
| Operating Supply Voltage | 48 VDC |
| Power Rating | 105 W |
| Operating Temperature | -25 to 60 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | DC Blower |
| COO | SI |
| Housing Material | Galvanised Sheet Steel |
| Maximum Airflow | 412 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 48 V |
| Единица измерения | шт |
| Tachometer Signal | Yes |
| PWM Control Signal | Yes |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
