Главная страница » Магазин » 8017320562 R89F-DS1238H-S1, R89F Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 3.88m³/min, 12W, 500mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8017320562 R89F-DS1238H-S1, R89F Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 3.88m³/min, 12W, 500mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
32380,00 ₽
Артикул:
8017320562
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Reduced time spent on replacement thanks to a longer service life Selection of free voltage input 100 to 240 VAC models
| Air Flow | 3.88m³/min |
| Noise Level | 49dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 12W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 3.88 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 500mA |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Omron |
|---|
