Главная страница » Магазин » 8017849614 MF3010V2-1000U-A99, Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 4.6cfm, 390mW, 92mA Max, IP20, 30 x 30 x 10mm Hirschmann
8017849614 MF3010V2-1000U-A99, Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 4.6cfm, 390mW, 92mA Max, IP20, 30 x 30 x 10mm Hirschmann
8070,00 ₽
Артикул:
8017849614
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The Sunon MagLev motor fan has precise vapo bearing system . It also has counter clockwise rotation viewed from front of the fan blade.
| Air Flow | 4.6cfm |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 30×30 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| IP Rating | IP20 |
| Width | 30mm |
| Power consumption | 390mW |
| Производительность,м.куб./мин. | 4.6 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 92mA |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
