Главная страница » Магазин » 8019883644 01871.1-30, Вентилятор: DC; осевой; 152x152x91мм; 67куб.м/ч; 52дБА; IP54; Дл: 300мм Hirschmann
8019883644 01871.1-30, Вентилятор: DC; осевой; 152x152x91мм; 67куб.м/ч; 52дБА; IP54; Дл: 300мм Hirschmann
24670,00 ₽
Артикул:
8019883644
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
New air-flap outlet technology for high airflow Easy mounting Protection type test/Environmental rating by independent testing institutes (VDE & UL)
| Вес, г | 592.8 |
| Потребляемая мощность, Вт | 4.2 |
| Configuration | Square |
| Noise Level | 52dB |
| Series | FPI/FPO 018 |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Размеры рамы,мм | 152×152 |
| Толщина,мм | 91 |
| Manufacturer | STEGO |
| IP Rating | IP54 |
| Operating Temperature | -20…70°C |
| Fan efficiency | 67m3/h |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x2 |
| Type of fan | DC |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating | 88mA |
| Шум, дБA | 52 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan dimensions | 152x152x91mm |
| Mounting hole diameter | 124x124mm |
| Cable length | 0.3m |
| Termination Type | Screw |
| Manufacturer series | FPI 018 |
| Quantity in set/package | 1pcs. |
| Face Dimensions | 124x124mm |
| Face Width | 124mm |
| Filtered Air Flow | 56m³/h |
| Input Current | 88mA |
| Input Power Rating | 4.2W |
| Unimpeded Air Flow | 67m³/h |
Детали
| Бренд | Stego |
|---|
