Главная страница » Магазин » 8019900563 F17HA-05MC, Fan Tubeaxial 5VDC Square – 17mm L x 17mm H Sleeve 0.530 CFM (0.015m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8019900563 F17HA-05MC, Fan Tubeaxial 5VDC Square — 17mm L x 17mm H Sleeve 0.530 CFM (0.015m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
2780,00 ₽
Артикул:
8019900563
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 5VDC Square — 17mm L x 17mm H Sleeve 0.530 CFM (0.015m³/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 2 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | F17HA |
| Размеры рамы,мм | 17×17 |
| Рабочее напряжение,В | 5 |
| Питание | 2pin |
| Manufacturer | Nidec Copal Electronics |
| Features | — |
| Noise | 7.0dB(A) |
| Lifetime @ Temp. | — |
| Material — Blade | Acrylic Butadiene Styrene(ABS), Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Liquid Crystal Polymer(LCP) |
| Operating Temperature | 14 ~ 140°F(-10 ~ 60°C) |
| Size / Dimension | Square-17mm L x 17mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.005 lb(2.27g) |
| Width | 8.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.030A |
| Ingress Protection | — |
| Static Pressure | 0.04 in H2O(10.0 Pa) |
| Part Status | Active |
| Voltage Range | 4.5 ~ 5.5VDC |
| Approvals | — |
Детали
| Бренд | Nidec |
|---|
