Главная страница » Магазин » 8019901079 F310R-05LLC, Fan Tubeaxial 5VDC Square – 30mm L x 30mm H Sleeve 2.1 CFM (0.059m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8019901079 F310R-05LLC, Fan Tubeaxial 5VDC Square — 30mm L x 30mm H Sleeve 2.1 CFM (0.059m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
1770,00 ₽
Артикул:
8019901079
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 5VDC Square — 30mm L x 30mm H Sleeve 2.1 CFM (0.059m³/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 8 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | F310R |
| Размеры рамы,мм | 30×30 |
| Рабочее напряжение,В | 5 |
| Питание | 2pin |
| Manufacturer | Nidec Copal Electronics |
| Features | — |
| Noise | 13.0dB(A) |
| Lifetime @ Temp. | — |
| Material — Blade | Acrylic Butadiene Styrene(ABS), Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Acrylic Butadiene Styrene(ABS), Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Operating Temperature | 14 ~ 140°F(-10 ~ 60°C) |
| Size / Dimension | Square-30mm L x 30mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.018 lb(8.16g) |
| Width | 10.00mm |
| Ingress Protection | — |
| Static Pressure | 0.056 in H2O(13.9 Pa) |
| Current Rating | 0.050A |
| Part Status | Active |
| Voltage Range | 4.5 ~ 5.7VDC |
| Approvals | — |
Детали
| Бренд | Nidec |
|---|
