Главная страница » Магазин » 8020203390 OD172SAP-24HHB10AZ, DC Fans DC Fan, 172x150x51mm, 24VDC, 310/218CFM, 24W, Reversible Flow, Tach/PWM Hirschmann
8020203390 OD172SAP-24HHB10AZ, DC Fans DC Fan, 172x150x51mm, 24VDC, 310/218CFM, 24W, Reversible Flow, Tach/PWM Hirschmann
14510,00 ₽
Артикул:
8020203390
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Вес, г | 0.01 |
| Series | OD172SAP-10AZ |
| Размеры рамы,мм | 172×150 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 51 |
| Brand | Orion Fans |
| Manufacturer | Orion Fans |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer, PWM |
| Airflow | 310 CFM(8.8 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 51 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 12 |
| Noise | 60 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 24 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| speed | 3950 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Frame Dimensions — mm | 172 mm L x 152 mm W x 51.6 mm H |
| Part # Aliases | OD172SAP-24HHB10AZX |
| Pressure Type | 1.28 in H2O, 0.9 in H2O |
| Tradename | Reversible Flow |
| Life | 700 Hour |
Детали
| Бренд | Orion Fans |
|---|
