Главная страница » Магазин » 8022253725 109P0412D601, DC Fans DC Axial Fan, 40x40x20mm, 12VDC, Tachometer Hirschmann
8022253725 109P0412D601, DC Fans DC Axial Fan, 40x40x20mm, 12VDC, Tachometer Hirschmann
3010,00 ₽
Артикул:
8022253725
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Вес, г | 48 |
| Потребляемая мощность, Вт | 2.16 |
| Air Flow | 10.9cfm |
| Noise Level | 42dB(A) |
| Series | 9P Type |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Тип подшипника | Качения |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 20 |
| Factory Pack Quantity | 70 |
| Packaging | Bulk |
| ECCN | 4A994 |
| HTSUS | 8414596590 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Tachometer |
| Airflow | 11 CFM(0.31 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Noise | 42 dBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 2.16 W |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Width | 40mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 2.16W |
| speed | 11000 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 12 mmAq |
| Частота вращения,об./мин. | 11000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 10.9 |
| Шум, дБA | 42 |
| Tradename | San Ace 40 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 180mA |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Pulse |
| Termination Type | Lead Wire |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
