Главная страница » Магазин » 8025664836 Вентилятор ebmpapst 3218J/2H4P 48V 50W 1A 92×38 4pin () Hirschmann
8025664836 Вентилятор ebmpapst 3218J/2H4P 48V 50W 1A 92×38 4pin () Hirschmann
18480,00 ₽
Артикул:
8025664836
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 165.0 CFM (4.62mВі/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 280 |
| Air Flow | 280m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Noise Level | 73dB |
| Series | 3200J |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 4pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Tachometer, PWM |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 73.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Tubeaxial |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Material — Blade | Polyamide(PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT), Fiberglass Reinf |
| Operating Temperature | 14 ~ 140В°F(-10 ~ 60В°C) |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 0.62 lb(281.23 g) |
| Width | 38.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 50W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 165 |
| Шум, дБA | 73 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 13000rpm |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Video File | S Force Fans |
| Voltage Range | 20 ~ 58VDC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
