Главная страница » Магазин » 8028825527 Вентилятор Ebmpapst RV40-18/12H 13.5V (12V) DC 330mA 4.2W 105X59X79 2pin Hirschmann
8028825527 Вентилятор Ebmpapst RV40-18/12H 13.5V (12V) DC 330mA 4.2W 105X59X79 2pin Hirschmann
31990,00 ₽
Артикул:
8028825527
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The ebm-papst centrifugal fan has an airflow of 24m³/h and a supply voltage rating of 12VDC. It has a scroll housing made of fibreglass-reinforced plastic and a fibreglass-reinforced plastic impeller.
| Вес, г | 100 |
| Air Flow | 24m³/h |
| Series | RV40 |
| Размеры рамы,мм | 105×59 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 59 |
| Питание | 2pin |
| IP Rating | IP20 |
| Width | 102.44mm |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting hole diameter | 4.2mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Sensor Type | PWM |
| Vertical Hole Spacing | 87.82mm |
| Termination Type | Lead Wire |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
