Главная страница » Магазин » 8029571304 DC axial fan, 24 V, 80 x 80 x 25 mm, 40.8 m³/h, 22 dB, ball bearing, Panasonic ASFP84392 Hirschmann
8029571304 DC axial fan, 24 V, 80 x 80 x 25 mm, 40.8 m³/h, 22 dB, ball bearing, Panasonic ASFP84392 Hirschmann
7620,00 ₽
Артикул:
8029571304
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC Axial fan, ASFP84391, PANASONIC
Features
- Reverse polarity power connection
- Ball bearing system
- Rated voltage: 12 V DC
- Material housing: plastic
| Потребляемая мощность, Вт | 0.72 |
| Тип подшипника | ball bearing |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Operating Temperature | -10…60°C |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 44.4m3/h |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x3 |
| Type of fan | DC |
| Power consumption | 1.44 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 22 db |
| speed | 1900 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 40.8 m³/h |
| Current Rating | 30mA |
| Шум, дБA | 19 |
| Fan dimensions | 80x80x25mm |
| Cable length | 0.3m |
| Rotational rate/speed | 2000rpm |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Additional functions | lock sensor |
Детали
| Бренд | Panasonic |
|---|
