Главная страница » Магазин » 8032867510 Вентилятор Ebmpapst 4188 NXM 48V DC 75mA 3.5W 119X38 Клемма () Hirschmann
8032867510 Вентилятор Ebmpapst 4188 NXM 48V DC 75mA 3.5W 119X38 Клемма () Hirschmann
10740,00 ₽
Артикул:
8032867510
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Professional Range of ebm-papst DC compact and standard axial fans. • Impeller Material of fibreglass-reinforced plastic (PA)
| Вес, г | 390 |
| Air Flow | 160m³/h |
| Noise Level | 44dB |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Размеры рамы,мм | 119×119 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 119mm |
| Power consumption | 3.5W |
| Rated voltage | 48 V |
| Sound pressure level | 44 db |
| speed | 2800 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 160 m³/h |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2800rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Voltage Output |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
