Главная страница » Магазин » 8034050104 PF40281B3-1000U-A9H, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 15.4 CFM (0.431m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8034050104 PF40281B3-1000U-A9H, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 40mm L x 40mm H Ball 15.4 CFM (0.431m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
3810,00 ₽
Артикул:
8034050104
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Вес, г | 42 |
| Noise Level | 43.9 dBA |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 2pin |
| Manufacturer | SUNON |
| Depth | 28 mm |
| Operating Temperature | -10…70°C |
| Width | 40 mm |
| Enclosure material | thermoplastic |
| Fan efficiency | 26.16m3/h |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x2 |
| Type of fan | DC |
| Static Pressure | 19.81mm H2O |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating | 0.145A |
| Power Connection Type | 2-Pin Stranded Wire |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan dimensions | 40x40x28mm |
| Fan Speed | 11000 min-1 |
| Cable length | 0.15m |
| Flow Rate | 26.1 m³/h |
| Nominal Voltage | 12 V |
| Fan motor | brushless DC |
| Insulation class | A |
| Height | 40 mm |
| Rotational rate/speed | 11000rpm |
| Current Rating Max. | 182 mA |
| Operating Voltage Max. | 13.2 V |
| Operating Voltage Min. | 6 V |
| Current and power consumption tolerance | ±15% |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Additional functions | autorestart |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
