Главная страница » Магазин » 8034059249 9A0824S4011, Fan Tubeaxial 24VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 42.4 CFM (1.19m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8034059249 9A0824S4011, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 42.4 CFM (1.19m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
2390,00 ₽
Артикул:
8034059249
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Series | 9A Type |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer |
| Airflow | 42.4 CFM(1.2 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Noise | 34 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 2.4 W |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 3400 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 2138124 |
| Pressure Type | 4.8 mmAq |
| Tradename | San Cooler 80 |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
