Главная страница » Магазин » 8034457031 Вентилятор Ebmpapst 3212 JH4 12V DC 4.2A 50W 92X38 2pin (3212JH4) () Hirschmann
8034457031 Вентилятор Ebmpapst 3212 JH4 12V DC 4.2A 50W 92X38 2pin (3212JH4) () Hirschmann
6670,00 ₽
Артикул:
8034457031
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
From ebm-papst, the 3200J ’S-Force’ series of DC axial fans are compact with a high power density. It is electronically protected against reverse polarity, blocking and overloading, resulting in a reliable performance over a long service life.
| Вес, г | 239 |
| Потребляемая мощность, Вт | 50 |
| Air Flow | 280m³/h |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 73dB |
| Special Features | High Speed |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 2pin |
| Product Category | DC Fan |
| Type | Axial |
| Width | 92mm |
| Power consumption | 50W |
| Bearing Type | Ball |
| Частота вращения,об./мин. | 13000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 164.8 |
| Шум, дБA | 73 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 13000rpm |
| Automotive | Unknown |
| Part Status | Active |
| PPAP | Unknown |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 70 |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -20 |
| Protection | Locking|Polarity |
| Shape | Square |
| Size (mm) | 92 X 92 X 38 |
| Operating Input Voltage Range (V) | 6 to 13.8 |
| SVHC | Yes |
| SVHC Exceeds Threshold | Yes |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
