Главная страница » Магазин » 8035597072 Вентилятор Ebmpapst 4414FL DC24V 50mA 1.2W 120×25 2pin () Hirschmann
8035597072 Вентилятор Ebmpapst 4414FL DC24V 50mA 1.2W 120×25 2pin () Hirschmann
6880,00 ₽
Артикул:
8035597072
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Brought to you by ebm-papst, these axial fans are an excellent addition to cooling applications which require a high performing and durable compact DC axial fan.
| Вес, г | 250 |
| Air Flow | 94m³/h |
| Noise Level | 26 dB |
| Special Features | None |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25.4 |
| Питание | 2pin |
| ECCN | EAR99 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 1 W |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 119mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 55.3 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 1.2 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 26 db |
| speed | 1600 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 94 m³/h |
| Производительность,м.куб./мин. | 1.5 |
| AC or DC Operation | DC |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | Voltage Output |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
