Главная страница » Магазин » 8035597786 Вентилятор Ebmpapst 4418H 48V 180mA 6.6W 2pin 120×38 () Hirschmann
8035597786 Вентилятор Ebmpapst 4418H 48V 180mA 6.6W 2pin 120×38 () Hirschmann
8480,00 ₽
Артикул:
8035597786
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Professional Range of ebm-papst DC compact and standard axial fans. • Impeller Material of fibreglass-reinforced plastic (PA)
| Вес, г | 250 |
| Air Flow | 240m³/h |
| Noise Level | 50dB |
| Series | 4400 |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 141 CFM(4 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 38 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 50 dBA |
| Operating Supply Voltage | 48 VDC |
| Power Rating | 8.6 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 119mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 8.6W |
| Rated voltage | 48 V |
| Sound pressure level | 50 db |
| speed | 4300 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 240 m³/h |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 4 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 4300rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Voltage Output |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
