Главная страница » Магазин » 8035598761 Вентилятор Delta Electronics BFB0512HHA -CF00 12V 0.24A 50×10 3pin Hirschmann
8035598761 Вентилятор Delta Electronics BFB0512HHA -CF00 12V 0.24A 50×10 3pin Hirschmann
2430,00 ₽
Артикул:
8035598761
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
| Вес, г | 22 |
| Series | BFB |
| Размеры рамы,мм | 50×10 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Delta Electronics |
| Manufacturer | Delta Electronics |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor, Tachometer |
| Airflow | 3.98 CFM(0.11 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 50 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 336 |
| Noise | 37.5 DBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 1.92 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 5900 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 0.79 in H2O |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
