Главная страница » Магазин » 8035599419 Вентилятор Ebmpapst R1G220-AB35-52 24V DC 106W 3150r/min 4pin () Hirschmann
8035599419 Вентилятор Ebmpapst R1G220-AB35-52 24V DC 106W 3150r/min 4pin () Hirschmann
44490,00 ₽
Артикул:
8035599419
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
ebm-papst centrifugal fans and blowers featuring backward curved blades are an ideal solution to a wide range of application requirements and are ideally suited for intake suction use.
| Вес, кг | 1.4 |
| Air Flow | 1055m³/h |
| Noise Level | 76dB(A) |
| Series | R1G220 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Width | 220.9mm |
| Bearing Type | Ball |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 3150rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Commutation Type | Electronic |
| Sensor Type | Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
