Главная страница » Магазин » 8038430136 Вентилятор Ebmpapst RG 160-28/18N 48V DC 0.4A 19W Hirschmann
8038430136 Вентилятор Ebmpapst RG 160-28/18N 48V DC 0.4A 19W Hirschmann
31330,00 ₽
Артикул:
8038430136
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
• Designed for applications with limited space • Airflow is at right angles to the intake • High static pressure capabilities
| Вес, кг | 1 |
| Air Flow | 209m³/h |
| Noise Level | 66dB |
| Series | RG 160 N |
| Special Features | N/A |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 56 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 20 W |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 220mm |
| Category | DC Blower |
| COO | DE |
| Housing Material | Sheet Steel |
| Maximum Airflow | 123 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 48 V |
| Единица измерения | шт |
| Bearing Type | Ball |
| Blower Type | Centrifugal |
| Производительность,м.куб./мин. | 3.48 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2850rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Mounting hole diameter | 5.3mm |
| Horizontal Hole Spacing | 203mm |
| Mounting Hole Spacing | 203x203mm |
| Vertical Hole Spacing | 203mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
