Главная страница » Магазин » 8044109664 Вентилятор Ebmpapst 2214F/2TDHO 24V 35W 4pin () Hirschmann
8044109664 Вентилятор Ebmpapst 2214F/2TDHO 24V 35W 4pin () Hirschmann
51030,00 ₽
Артикул:
8044109664
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
From ebm-papst, the S-Force DC Axial fan provides an efficient cooling solution for thermal management, and features integrated speed control motors that minimize heat dissipation.
| Вес, кг | 1 |
| Air Flow | 790m³/h |
| Noise Level | 62dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Power consumption | 41W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 4250rpm |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
