Главная страница » Магазин » 8046487833 8315100323,DC Axial Fan, 12 V, Square, 80 mm, 38.15 mm, Ball Bearing, 80 CFM Hirschmann
8046487833 8315100323,DC Axial Fan, 12 V, Square, 80 mm, 38.15 mm, Ball Bearing, 80 CFM Hirschmann
15630,00 ₽
Артикул:
8046487833
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
AxiForce 80: AxiForce is the latest generation of compact axial fan from ebm-papst. Developed for applications with high back pressures whilst offering a steep performance curve characteristic.Features and Benefits:
| Вес, г | 200 |
| Air Flow | 135m³/h |
| Noise Level | 61 dBA |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Brand | ebm-papst |
| IP Rating | IP68 |
| Power consumption | 12W |
| Bearing Type | Ball |
| Power Connection Type | 2-Pin Stranded Wire |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 1A |
| Fan Speed | 10000 min-1 |
| Flow Rate | 135 m³/h |
| Nominal Voltage | 12 V |
| Current Rating Max. | 1 A |
| Current Rating Min. | 690 mA |
| Operating Voltage Max. | 16 V |
| Operating Voltage Min. | 8 V |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
