Главная страница » Магазин » 8048236511 Вентилятор Sanyo Denki 9GA0412P6G001 12v 0.23A 40×20 4pin Hirschmann
8048236511 Вентилятор Sanyo Denki 9GA0412P6G001 12v 0.23A 40×20 4pin Hirschmann
3650,00 ₽
Артикул:
8048236511
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
San Ace GA series low power DC fans are a highly power efficient solution to a range of fan requirements.
| Вес, г | 35 |
| Air Flow | 25m³/h |
| Noise | 47dB(A) |
| Width | 40mm |
| Rated voltage | 12V |
| Static Pressure | 318Pa |
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Rated Speed | 16000RPM |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Termination Type | Lead Wire |
| Size | 40mm×40mm×20mm |
| Air volume | 14.8CFM |
| Rated current | 0.23A |
| Rated power | 2.76W |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
