Главная страница » Магазин » 8048776610 Вентилятор San Ace 9CRV0412P5J201 40x40x56 Hirschmann
8048776610 Вентилятор San Ace 9CRV0412P5J201 40x40x56 Hirschmann
6570,00 ₽
Артикул:
8048776610
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
San Ace Fans with PWM Control Function Sanyo Denki San Ace Fans with Pulse Width Modulation (PWM) Control Function enables designers to externally control the speed of fans. This beneficial design feature varies the duty cycles of PWM input signals between the control and grounding terminals. The PWM control allows fans to operate optimally in response to the device's heat level, lowering the noise and power consumption of systems. Sanyo Denki San Ace Fans with PWM Control Function offer precise control and the ability to control multiple fans.
| Вес, г | 100 |
| Fan Type | Tubeaxial(Dual) |
| Brand | Sanyo Denki |
| Factory Pack Quantity | 84 |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer, PWM Closed Loop |
| Current Type | DC |
| Noise | 68.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads per Fan |
| Width | 56.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| Static Pressure | 4.22 in H2O(1051.1 Pa) |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
