Главная страница » Магазин » 8049571568 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 92WF 9WFA0924H4001 24V DC 0.28A 92X25 3pin Hirschmann
8049571568 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 92WF 9WFA0924H4001 24V DC 0.28A 92X25 3pin Hirschmann
5670,00 ₽
Артикул:
8049571568
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 83.0 CFM (2.32mВі/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 170 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | 9WFA Type |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| Features | Tachometer, Oil Proof |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 28 |
| Noise | 52.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 0.375 lb(170.1 g) |
| Width | 25.20mm |
| Housing Material | Plastic |
| Current Rating (Amps) | 0.280A |
| Ingress Protection | Oil Resistant |
| Static Pressure | 0.69 in H2O(171.8 Pa) |
| Tradename | San Ace 92WF |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
| Life | 40000 Hour |
| Size | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
