Главная страница » Магазин » 8049705423 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 38 9GV0312E301 12V DC 0.21A 38X28 3pin () Hirschmann
8049705423 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 38 9GV0312E301 12V DC 0.21A 38X28 3pin () Hirschmann
2640,00 ₽
Артикул:
8049705423
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Вес, г | 50 |
| Air Flow | 22.3m³/h |
| Noise Level | 43dB(A) |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Width | 38mm |
| Power consumption | 2.52W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 210mA |
| Sensor Type | Pulse |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
