Главная страница » Магазин » 8049705442 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 140W 9WL1424P1A001 24V DC 1.86A 140X38 4pin () Hirschmann
8049705442 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 140W 9WL1424P1A001 24V DC 1.86A 140X38 4pin () Hirschmann
14580,00 ₽
Артикул:
8049705442
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 140mm L x 140mm H Ball 282.0 CFM (7.90mВі/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 740 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | San Ace 140W-> |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor |
| Noise | 68.0dB(A) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 100000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-140mm L x 140mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 1.653 lb(750.0 g) |
| Width | 38.00mm |
| Current Rating (Amps) | 1.86A |
| Ingress Protection | IP68-Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | 2.07 in H2O(515.6 Pa) |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
