Главная страница » Магазин » 8049705617 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 80W 9WL0824P4J001 24V DC 0.28A 80X25 4pin Hirschmann
8049705617 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 80W 9WL0824P4J001 24V DC 0.28A 80X25 4pin Hirschmann
7790,00 ₽
Артикул:
8049705617
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
San Ace 9WL series fans have IP68 waterproof protection also protecting against dust. These fans are ideal for equipment that operates without maintenance for long durations.
| Вес, г | 150 |
| Air Flow | 124.2m³/h |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 49dB |
| Special Features | Long Life|Low Power Consumption|High Air Flow|High Static Pressure |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Product Category | DC Fan |
| IP Rating | IP68 |
| Type | Axial |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 6.72W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 280mA |
| Fan Speed | 7400rpm |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| HTS | 8414.59.15.00 |
| Termination Type | Lead Wire |
| Automotive | Unknown |
| Part Status | Active |
| PPAP | Unknown |
| ECCN (US) | 4A994 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 70 |
| Maximum Pressure | 0.71inH2O |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -20 |
| Shape | Square |
| Size (mm) | 80 X 80 X 25.2 |
| Voltage Rating (V) | 24 |
| Power Rating (W) | 6.72 |
| Nominal Speed (r/min) | 7400 |
| Maximum Airflow (CFM) | 73 |
| Noise Level (dB) | 49 |
| Bearings | Ball |
| Line Current (A) | 0.28 |
| Operating Input Voltage Range (V) | 21.6 to 26.4 |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
