Главная страница » Магазин » 8050441174 9RA1224P1K001,DC Axial Fan, 24 V, Square, 120 mm, 38 mm, 158 CFM Hirschmann
8050441174 9RA1224P1K001,DC Axial Fan, 24 V, Square, 120 mm, 38 mm, 158 CFM Hirschmann
19770,00 ₽
Артикул:
8050441174
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The Sanyo Denki has developed and launched the 120 ´ 120 ´ 38 mm San Ace 120 9RA type DC Fan that features the lowest noise in the industry.
| Вес, г | 320 |
| Series | 9RA Type |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Factory Pack Quantity | 21 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414596590 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Tachometer, PWM |
| Airflow | 158 CFM(4.5 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Noise | 50 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 11.5 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Width | 38mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 11.5W |
| speed | 4700 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 0.683 inH2O |
| Tradename | San Ace 120 |
| AC or DC Operation | dc |
| Maximum Current | 480mA |
| Size | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
