Главная страница » Магазин » 8407985661 3414NGM,DC Axial Fan, 24 V, Square, 92 mm, 25 mm, Sleeve Bearing, 42.4 CFM Hirschmann
8407985661 3414NGM,DC Axial Fan, 24 V, Square, 92 mm, 25 mm, Sleeve Bearing, 42.4 CFM Hirschmann
7640,00 ₽
Артикул:
8407985661
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
From ebm-papst, the Series 3400N of DC axial fans are designed to deliver high performance while retaining a space saving size.
| Вес, г | 120 |
| Air Flow | 72m³/h |
| Noise Level | 28dB |
| Special Features | None |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 1.7 W |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 92mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 42.4 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 1.8W |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 75mA |
| Fan Speed | 2300rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
