Главная страница » Магазин » 8430228755 612F/2-638,DC Axial Fan, 12 V, Square, 60 mm, 15 mm, Sintec Bearing, 15.9 CFM Hirschmann
8430228755 612F/2-638,DC Axial Fan, 12 V, Square, 60 mm, 15 mm, Sintec Bearing, 15.9 CFM Hirschmann
6780,00 ₽
Артикул:
8430228755
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Ebm-papst’s 600 series of DC axial fans have a ball bearing design to facilitate smooth operation at any orientation.
| Вес, г | 35 |
| Air Flow | 27m³/h |
| Noise Level | 27dB |
| Series | 600F |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 15 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Speed Signal, Open Collector Output |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 60mm |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Power consumption | 1W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 3900rpm |
| Sensor Type | Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
