Главная страница » Магазин » 8761596773 W1G200-HH77-52,DC Axial Fan, 24 V, Square, 225 mm, 80 mm, Ball Bearing, 710 CFM Hirschmann
8761596773 W1G200-HH77-52,DC Axial Fan, 24 V, Square, 225 mm, 80 mm, Ball Bearing, 710 CFM Hirschmann
83500,00 ₽
Артикул:
8761596773
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
The ebm-papst DC axial fan is a high-tech cooling solution. It is available in the size of 225mm x 225mm x 80mm size and supply voltage of 24VDC.
| Потребляемая мощность, Вт | 55 |
| Вес, кг | 2.13 |
| Air Flow | 1095m³/h |
| Noise Level | N/A |
| Special Features | None |
| Тип подшипника | Качения |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 80 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 55 W |
| Operating Temperature | -25 to 60 °C |
| Termination | Terminal Strip |
| Width | 225mm |
| Category | DC Fan |
| Housing Material | DieCast Aluminum |
| Maximum Airflow | 641CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Ток,А | 2.29 |
| Частота вращения,об./мин. | 2950 |
| Производительность,м.куб./мин. | 18.25 |
| Шум, дБA | 60 |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
