Главная страница » Магазин » 9001860988 CFM-8015CF-220-213-20, DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 2000 RPM, 23.23 CFM, TS Hirschmann
Артикул:
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
DC Axial Fans Same Sky DC Axial Fans deliver superior airflow for the most challenging cooling requirements. With airflows ranging from 0.33CFM up to 382CFM, these high-performance fans feature dual ball-bearing, sleeve bearing, or omniCOOL™ system construction for maximum reliability. Same Sky DC Axial Fans are available in 20mm to 172mm frame sizes.