Главная страница » Магазин » 8006937345 9WF0624H4D01, Fan Tubeaxial 24VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 23.6 CFM (0.661m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8006937345 9WF0624H4D01, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 23.6 CFM (0.661m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
6100,00 ₽
Артикул:
8006937345
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 23.6 CFM (0.661mВі/min) 3 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 3.6 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | San Ace 60WF-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Питание | 3pin |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Noise | 41.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-60mm L x 60mm H |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 0.243 lb(110.22 g) |
| Width | 25.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.150A |
| Ingress Protection | Oil Resistant |
| Static Pressure | 0.38 in H2O(94.6 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 6500 |
| Производительность,м.куб./мин. | 23.6 |
| Video File | Summary of SanAce Cooling SystemsSanAce Server Coo |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
