Главная страница » Магазин » 8007005232 BFB1012L-A, FAN BLOWER 97.8X33MM 12VDC WIRE Hirschmann
8007005232 BFB1012L-A, FAN BLOWER 97.8X33MM 12VDC WIRE Hirschmann
4900,00 ₽
Артикул:
8007005232
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded — 97.8mm L x 95.5mm H Ball 23.2 CFM (0.650mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 4.4 |
| Fan Type | Blower |
| Series | BFB |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 97.8×95.5 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 33 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Delta Electronics |
| Manufacturer | Delta Electronics |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 23.2 CFM(0.66 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 94 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 56 |
| Noise | 49.5 DBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 4.44 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | 14 ~ 140В°F(-10 ~ 60В°C) |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded-97.8mm L x 95.5mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.397 lb(180.08 g) |
| Width | 33.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 2700 RPM |
| Current Rating (Amps) | 0.370A |
| Static Pressure | 0.585 in H2O(145.7 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 0.585 in H2O |
| Частота вращения,об./мин. | 2700 |
| Производительность,м.куб./мин. | 23.2 |
| Voltage Range | 3.5 ~ 13.2VDC |
| Environmental Information | http://www.delta-fan.com/Download/Compliance/RoHS. |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
